EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Силсилаи EPON OLT

    ZJ5610-EL кассетаи ҳамгироии баланд ва иқтидори миёна EPON OLT мебошад, ки барои дастрасии операторҳо ва шабакаи шаҳраки донишҷӯён пешбинӣ шудааст. Он ба стандартҳои техникии IEEE802.3 ah риоя мекунад ва ба талаботи таҷҳизоти EPON OLT -и YD / T 1945-2006 ҷавобгӯ мебошад Талаботи техникӣ барои шабакаи дастрасӣ - дар асоси Ethernet Passive Network Optic Network (EPON) ва China telekom EPON талапҳои техникии 3.0. Силсилаи ZJ5610-EL дорои кушодагии аъло, иқтидори калон, эътимоднокии баланд, вазифаи пурраи нармафзор, д ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Муқаддима 1. Таҷҳизоти навъи зичии баландсифати интиқолдиҳандаи PON OLT 2. Платформаи ягонаи 1G-EPON, 10G-EPON ва GPON 3. 10 PON slot, 160 1G-EPON ё 80 10G-EPON port or 160 GPON port Муҳофизати пайванди оптикии PON, панели асосии идоракунӣ аз зиёдатӣ, муҳофизати изофаи модулҳои барқ. Хусусиятҳои 1. Стандарт: EPON ҷавобгӯи IEEE802.3-2008 Standard, GPON ITU-T G.984 Standardро қонеъ мекунад. 2. Иқтидори калон: 160 бандарҳои 1G-EPON ё 80 бандарҳои 10G-EPON ё 160 портҳои GPON. 3. Мулти портҳо: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Берунии EPON OLT ZC6000

    Муқаддима 1. Таҷҳизоти берунаи EPON OLT-и интиқолдиҳанда 2. Модули васлшавандаи ихтиёрии 1550nm EDFA 3. 8 бандарҳои PON 4. Тарҳрезии дараҷаи саноатӣ, бандубасти пурра пӯшидашуда Al shell 5. Модулҳои барқи зиёдатӣ Хусусиятҳо 1. Стандарт: бо IEEE802.3- Стандарт 2008. 2. Интерфейси хидматрасонӣ: тарафи шабака: 2 бандарҳои барқии GE ва 2 бандарҳои оптикии 10GE, тарафи корбар: 8 портҳои GEPON. 3. Функсияи EDFA: таъмин модулҳои васлшавандаи CATV EDFA ва қудрати оптикии баромади онҳоро фармоишӣ додан мумкин аст. 4. Релияи баланд ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Синфи интиқолдиҳанда навъи EPON OLT ZC1600

    Муқаддима 1. Таҷҳизоти навъи қуттии навъи EPON OLT 2. Барои дастрасии миқёси хурд, барои насб чандир аст 3. Бандарҳои 16 PON 4. Муҳофизати пайванди оптикии PON, модулҳои барқии изофӣ Хусусиятҳо 1. Стандарт: мувофиқи IEEE802.3- Стандарт 2008. 2. Иқтидор: 16 бандарҳои PON. 3. Мулти-портҳо: таъмин кардани бандарҳои GE (барқ ва оптикӣ) ва 10GE бандарҳои оптикӣ дар канори шабака. 4. Эътимоди баланд: муҳофизати изофаи модулҳои барқ, ихтисори модулҳои мухлисӣ, протеини оптикии PON ...